Kanapių aliejus ramiam vaiko miegui

Drąsiai galima teigti, kad nėra nieko svarbiau, kaip tik ramus vaiko miegas. Būtina suvokti tai, kad jį užtikrinti privalome pabandyti kiekvienas iš mūsų. Miegas yra ta organizmo būsena, kurios metu vyksta labai daug skirtingų reakcijų. Tarkime, pabandykite pakalbėti apie tam tikras miego fazes, kurių nakties metu yra tikrai ne viena.

  • Pirmoji fazė – pasyvus miegas ir panirimas į gilesnius jo klodus. Tokiu metu, kūnas palengva atsipalaiduoja ir organizmas gali pasinerti į ramią poilsio būseną.
  • Antroji fazė – aktyvus miegas. Tačiau, tai tik jo pavadinimas. Tai giliojo miego fazė, kurios metu vyksta patys svarbiausi organizmo funkcijų ir audinių regeneracijos procesai. Be jokios abejonės, toks miegas gali trukti ir labai trumpai, vos 2 – 3 val. 
  • Trečioji miego fazė – pasyvus miegas vedantis link pabudimo. Tokiu metu kūnas ima jautriai reaguoti į aplinkoje dominuojančius veiksnius. Dėl šios priežasties, priverstinis prabudimas yra tikras sukrėtimas visam organizmui.

Drąsiai galima teigti, kad šios miego fazės yra labai svarbios ne tik vaikui, tačiau ir bet kuriam suaugusiam žmogui. Teigiama, kad vaikas per parą miegui turėtų skirti bent 10 – 12 val. Tačiau, puikiai suvokiame tai, kad kartais, net vaikų miegas, kartais gali būti labai pavojingas procesas. Puikiai suvokiame tai, kad pačios svarbiausios priežastys dėl kurių gali išsivystyti ne tik nemiga, tačiau ir kitos su miego ritmu susijusios problemos lemia ne vienas skirtingas aspektas. Tai gali būti patiriamas stresas mokykloje, vaikų aplinkoje, namuose; kamuojantys košmarai; didelis fizinis krūvis ir pan. Tad, nereikėtų galvoti, kad kiekvieno vaiko gyvenimas yra labai paprastas ir jame nėra jokių rūpesčių. Naudinga susipažinti: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kas-geriau-pilno-spektro-kanapiu-aliejus-ar-plataus-spektro-kanapiu-aliejus-19.

Kaip galime padėti vaikui stabilizuoti miego procesą? 

Verta pastebėti, kad šiuo klausimu, gali padėti ne kas kita, kaip tik kokybiški “GoGreenhemp” kanapiu produktai. Nors dėl jų vartojimo vaikams dar vis yra dvejojama, tačiau ne vieno atlikto tyrimo metu įrodyta, kad jokios realios grėsmės čia kilti tikrai neturėtų. Tarkime, vienas iš mokslinių tyrimų buvo atliktas su 10 m. mergaite. Jai kas vakarą buvo duodama gerti “GoGreenhemp” kanapiu arbata arba reguliariai vartojamas “GoGreenhemp” kanapiu aliejus. Po kurio laiko pastebėta, kad jos miego kokybė pasikeitė iš esmės. Drąsiai galima teigti, kad tokie ir panašūs bandymai tik dar kartą įrodo, kokie naudingi, kai kurie augalai, gali būti mūsų organizmui. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *